NK Sava Svilaj : NK "Perkvoci" Stari Perkovci 0:5

NK Sava Svilaj : NK "Perkvoci" Stari Perkovci 0:5Petarda u svilaju za kraj jesenskog dijela prvenstva. Nakon odlične pobjede u posljednjem u kolu, nastavljamo niz te opisujemo novu veliku pobjedu. Dosta mlako prvo poluvrijeme naše ekipe, ali i dalje uspjevamo zabiti 2 pogotka, dok naš vratar sjajno brani šanšu domaćih igrača. U drugo poluvrijeme ulazimo dosta ozbiljnije, a gosti padaju sa snagom te tako kontroliramo igru ostatak utakmice. Sjajnu igru naše ekipe okrunio je Jakov Pejić postigavši hattrick, a po jedan su nadodali Antonio Birtić i Stjepan Karalić kojem je ovo bio prvijenac za seniorsku ekipu. Polusezonu završavamo na 2.mjestu i ovim putem
čestitamo
ekipi Gundinaca na zasluženom jesenskom naslovu. Za kraj, treba pohvaliti rad igrača i našeg trenera Branka Nikolića koji je podigao našu igru i vjeruvao u igrače i kada nije išlo! ⚽️💙 #zakogazazdenu

Strijelci: Jakov Pejić ⚽️⚽️⚽️
Stjepan Karalić ⚽️
Antonio Birtić ⚽️